More
  KreuKinematografi

  Kinematografi

  Arben Bajraktaraj për rrënjët, bjeshkët dhe retë…

  Nga Suadela Balliu Një studim shkencor ka zbuluar se dhitë arrijnë ta ndiejnë kur një njeri është i lumtur dhe tërhiqen drejt fytyrave të qeshura....

  “Bohemian Rhapsody”, fituesi i madh i Golden Globes

  Bohemian Rhapsody ishte fituesi i madh i edicionit të 76-të të çmimeve Golden Globes, mbrëmjen e së dielës, duke rrëmbyer trofeun e filmit më...

  Film Is A Fine Affair: Robert Budina, një film si mbulesë për shpirtërat e torturuar

  Ka më shumë se sa një mënyrë për të treguar se bashkëjetesa fetare është ende një proces i brishtë dhe ekziston një mënyrë e...

  Artikujt më të fundit

  KATEGORITË